Nasza Historia

Małopolski Wagon Rodzinnie – mięso & pizza to niezwykle klimatyczna, rodzinna restauracja serwująca najbardziej wyszukane mięsa i prawdziwą włoską pizzę. Tworzymy miejsce gdzie oryginalność i jakość idą ze sobą w parze. Jesteśmy bowiem pasjonatami jakości, smaku i autentyczności. Gdy myślimy o produktach najważniejsze stają się wyselekcjonowane, świeże i sprawdzone składniki najwyższej jakości. A naszym znakiem rozpoznawczym jest miłość do dobrego jedzenia. Co nieustannie udowadniamy w naszych słynnych już na całą Polskę delikatesach Małopolski Wagon Smaków które od 10 lat podbijają serca najbardziej wymagających klientów.

Łukasz Krzysztofik

Szef kuchni

Rodzinny Klimat

Naszym marzeniem było stworzenie  restauracji, gdzie w gronie najbliższych i przyjaciół w rodzinnej atmosferze i przytulnym wnętrzu można fajnie spędzić czas przy wykwintnym jedzeniu serwowanym przez mistrzów w swoim fachu.

Nasz Zespól

Łukasz Krzysztofik
Łukasz Krzysztofik

Jak kuchnia to tylko z pasją. Nasz Szef Kuchni Łukasz Krzysztofik mówi: "Gotowanie to moja pasja! A najważniejsza jest jakość produktów." . Obecnie jest kucharzem z ponad 13-letnim doświadczeniem. Pracował w najlepszych restauracjach w Polsce i we Włoszech. Do swojej pracy podchodzi z prawdziwym zaangażowaniem. Uwielbia bawić się smakami, cały czas szuka możliwości rozwoju. Lubi wyzwania,im trudniejsze,tym mocnie się w to angażuje. Zna on najnowsze trendy w gastronomii i nowoczesne techniki gotowania. Prywatnie kochający mąż i ojciec, zapalony grzybiarz.

Tomasz Połyniak
Tomasz Połyniak

Tomasz Połyniak nasz mistrz od pizzy. Jego przygoda w gastronomii zaczęła się w 1999 roku. W kolejnych latach nabierał doświadczenia i ciągle poszerzał swoją wiedzę. W pracy z ludzmi ceni sobie sumienność i zaangarzowanie Pizzailolo z 20-letnim doświadczeniem w pracy zawsze jest w poszukiwaniu nowych smaków i potrafi zaskoczyć oryginalnymi połączeniami. My już mieliśmy okazję spróbować. Teraz zapraszamy Was pyszną pizze w wykonaniu Tomka.

Kamil Szczypczyk
Kamil Szczypczyk

Kamil Szczypczyk nasz zastępca Szefa Kuchni. Kamil jest uczestnikiem wielu konkursów gastronomicznych , w tym międzynarodowych targów Madrid Fusion. Ponad 8 lat doświadczenia w branży, w 2017-2019 wyróżniony w przewodniku Michelin. A do swojej pracy zawsze podchodzi z pełnym zaangażowaniem.

Zapraszamy do Nas

Czerwieńskiego 20a
31-319 Kraków

Godziny Otwarcia

  • Wtorek 12:00 - 21:00
  • Środa 12:00 - 21:00
  • Czwartek 12:00 - 21:00
  • Piątek 12:00 - 22:00
  • Sobota 12:00 - 22:00
  • Niedziela 12:00 - 21:00